Kalendár 2019

APRÍL

28.04.2019 10:00
Denná súťaž
1. kolo KEHL
Kecerovce
Stránka na Firesportresult

MÁJ

05.05.2019 13:00
Denná súťaž
1. kolo OHL SB
Uzovské Pekľany
Stránka na Firesportresult

12.05.2019 10:00
Denná súťaž
2. kolo KEHL
Chrastné
Stránka na Firesportresult

18.05.2019 13:00
Denná súťaž
1. kolo RHLS
Bystrá
Stránka na Firesportresult

19.05.2019 12:00
Denná súťaž
2. kolo RHLS
Hronec
Stránka na Firesportresult

JÚN

01.06.2019 12:00
Denná súťaž
4. kolo RHLS
Drábsko
Stránka na Firesportresult

02.06.2019 10:00
Denná súťaž
3. kolo KEHL
Beniakovce
Stránka na Firesportresult

09.06.2019 10:00
Denná súťaž
4. kolo KEHL
Ploské
Stránka na Firesportresult

22.06.2019 13:00
Denná súťaž
kolo Spišská hasišská liga
Spišský Hrušov

23.06.2019 10:00
Denná súťaž
5. kolo KEHL
Brestov
Stránka na Firesportresult

29.06.2019 00:00
Nedostupný
V tento den nie som k dispozícii

30.06.2019 13:00
Denná súťaž
2. kolo OHL SB
Krivany
Stránka na Firesportresult

JÚL

05.07.2019 13:00
Denná súťaž
4. kolo VHSL
Nemcovce (PO)

12.07.2019 21:00
Nočná súťaž
Nočná sútaž Gregorovce
Gregorovce

13.07.2019 13:00
Denná súťaž
3. kolo OHL SB
Hermanovce
Stránka na Firesportresult

14.07.2019 00:00
Denná súťaž
Memoriál Tomáša Dvorského
Hankovce

20.07.2019 13:00
Denná súťaž
4. kolo OHL SB
Jakubovany (pozn. M.)
Stránka na Firesportresult

21.07.2019 10:00
Denná súťaž
6. kolo KEHL
Čižatice (pozn. M.)
Stránka na Firesportresult

27.07.2019 00:00
Denná aj nočná súťaž
2 sútaže
6. kolo VHLS a Nočná Terňa

AUGUST

04.08.2019 13:00
Denná súťaž
5. kolo OHL SB
Šindliar
Stránka na Firesportresult

11.08.2019 00:00
Denná súťaž
7. kolo VHSL
Gaboltov

17.08.2019 13:00
Denná súťaž
7. kolo OHL SB
Plavnica
Stránka na Firesportresult

18.08.2019 10:00
Denná súťaž
7. kolo KEHL
Vtáčkovce
Stránka na Firesportresult

24.08.2019 12:00
Denná súťaž
8. kolo OHL SB
Lúčka
Stránka na Firesportresult

31.08.2019 12:00
Denná aj nočná súťaž
9. kolo RHLS
Bijacovce
Stránka na Firesportresult

31.08.2019 13:00
Denná súťaž
8. kolo KEHL
Čečejovce
Stránka na Firesportresult

31.08.2019 21:00
Nočná súťaž
Memoriál Jána Šefčíka
Bijacovce

SEPTEMBER

07.09.2019 12:00
Denná súťaž
10. kolo RHLS
Spišská Belá
Stránka na Firesportresult

08.09.2019 00:00
Denná súťaž
9. kolo VHSL
Hankovce

14.09.2019 00:00
Denná súťaž
Finále VHL
Spišský Hrušov

APRÍL

01.02.03.04.05.06.07.
08.09.10.11.12.13.14.
15.16.17.18.19.20.21.
22.23.24.25.26.27.28.
29.30.

MÁJ

01.02.03.04.05.
06.07.08.09.10.11.12.
13.14.15.16.17.18.19.
20.21.22.23.24.25.26.
27.28.29.30.31.

JÚN

01.02.
03.04.05.06.07.08.09.
10.11.12.13.14.15.16.
17.18.19.20.21.22.23.
24.25.26.27.28.29.30.

JÚL

01.02.03.04.05.06.07.
08.09.10.11.12.13.14.
15.16.17.18.19.20.21.
22.23.24.25.26.27.28.
29.30.31.

AUGUST

01.02.03.04.
05.06.07.08.09.10.11.
12.13.14.15.16.17.18.
19.20.21.22.23.24.25.
26.27.28.29.30.31.

SEPTEMBER

01.
02.03.04.05.06.07.08.
09.10.11.12.13.14.15.
16.17.18.19.20.21.22.
23.24.25.26.27.28.29.
30.

Legenda

Denná súťaž

Nočná súťaž

Denná aj nočná súťaž

Nie som k dispozícii

Víkend

Staršie kalendáre

2016 2017 2018 2019